PULMAKORRALDUSE VIP TEENUS koos autoriraamatuga

ERAKORDNE EESTIS - TELLI PULMAKOORDINAATOR ENDALE KOJU !

PULMAKORRALDUSE VIP TEENUS koos autoriraamatuga
 

 Sulle on Su kallim ja eluarmastus mõne aja eest teinud kihlumisettepaneku ja Sa oled sellest veel täiesti elevil, ärevil ja samas sisemises erutuses, et kuidas nüüd targalt startida ? Sa oled juba interneti avarustes teinud päris suure uurimistöö ja avastanud, et pulmakorraldusmaterjali on ikka hiiglama palju. Sulle tundub, et päris palju aega kulub selle mahuka info läbi töötamiseks, aga kust võtta seda aega laste, kooli ja töö kõrvalt ? Tuleb tuttav ette ?  

  Nii äge, et lahendused on elus palju lähemal, kui oskame arvata .Täna saad oma kallimaga kutsuda enda juurde pulmakorraldaja, kelle kogemuspagasis on sel alal 20.a. ja üle 800.pulmakorraldustöö.
Mida Sa võidad pulma spetsialistiga kohtumisest ?
1. Sa saad 2 h jooksul koheselt vastused kõikidele tekkinud küsimustele.
2. Sa saad täpse teabe, kuidas ja kuhu esitada abieluavaldus
3. Sa saad enda kasutusse juba koostatud 27.lk pulmapakkumise, mis aitab Sind edasi oma pulma korraldamisel. See on väga üldine pakkumine, aga samas väga põhjalik koos erinevate piltide ja hindadega. Sulle sobiva ainulahenduse saame koostada peale kohtumist ja see on siis, kui soovid meid pulmakorraldajaks.

4. Sul on võimalus pulmakorraldajalt saada ainult infoteenus, aga Sa saad ta ka palgata enda abiliseks, kes paneb kokku pulma täislahenduse.

5. Sa saad oma küsimustele vastused ja kingiks pulmakorraldaja enda sulest ilmunud PULMARAAMATU, mille alusel saad täitsa vabalt ise soovi korral oma pulmad korraldada.
Kui Sa tunned, et vajad abi, siis ära pelga seda küsida ! Pulmapäev on elus nii eriline ja ainukordne sündmus, et siin tuleb aja ja raha kokkuhoiu mõttes kohe algusest kõik õigesti teha .

Lepime Sulle ja Su kallimale sobiva päeva, koha ja aja kokku ning stardime üheskoos põnevale pulmakorraldusteele !

Kohtumisele kulub tavapäraselt 2 h 

 1 h 200 €   Lisandub transport.

Nõustamine on tasuta, kui sellele järgneb meiepoolne pulmakorraldustöö.

 Saartel  kokkuleppeliselt.

Kiireim nõustamisviis on FB messengeris või telefoni teel 0, 30 min.  

 UUDIS ! MODENA makselahendus aitab Sul maksta kõikide meie pulmakorr aldusteenuste eest 3000 € ulatuses kolmes osas ilma lisatasudeta !  

 Küsi endale sobivat võimalust !


Email again: