Pulmapidu raha taha ei takerdu.

Pulmakorralduses  mugavusteenus !  -  Modena ehk Maksa hiljem.

Üldtuntud tõde on see, et pulmade korraldamine on üks väga kulukas ettevõtmine. Nii võib olla, kui on plaan teha suuremat pulma koos 50-100 külalisega mõisas gurmeesöögi ja ööbimisega, aga ei pruugi, sest targa korraldusega, mida pakuvad pulmakorraldajad tänu oma suurtele kogemustele tuginedes, saab kindlasti ka eelarvet kokku hoida.

Pulmakorraldust on võimalik teostada igasuguse eelarvega, sest kõik oleneb noorpaaride soovidest:  missugune on  peo stiil, peokoha eripärad, külaliste arv jne..

Täna on nii mitmedki noorpaarid otsustanud abielluda kahekesi või lähiringis. Tean mitmeid noorpaare, kes isegi ütlevad, et see antud ajahetk on hea ettekääne abielluda lähiringis, sest suuremaks pulmaks raha ei jagu ja nii jäävad ära ka mossis sugulaste ja sõprade näod, kes on oodanud ikkagi pidu, aga väheste vahendite tõttu pole saanud seda unistust teostada.

Kui noorpaari unistustes on siiski suure peo korraldamine, soovitan neile kindlasti pikka , ca 1-2 a. etteplaneeringut. Miks ? Seepärast, et kui oleme eelarve kokku saanud soovide põhjal, siis saab noorpaar kerge vaevaga planeerida oma pulma kulutused iga kuu eelarvesse ehk siis kannavad nad vastava summa eraldi pangakontole, mille saab pangas selleks otstarbeks eraldi avada. Ja voilaa, 2 a. möödudes on vajalik summa koos ilma suurema pingutuseta ja eraldi selleks otstarbeks võetud laenudeta.

 

Aga turule on tulnud ka täiesti uudne makselahendus, millega on liitunud Südamemaja, et võimaldada oma noorpaaridele unistuste pulm, olgu see siis suur või väike . Selleks toredaks makselahenduseks on MODENA –Maksa hiljem kuni 3 osas. 0% intress, 0€ lisatasu. Jah, täpselt nii lihtne ongi!

 

Kellele on Modena mõeldud?

Inimesele, kes ei soovi kulukat järelmaksulepingut sõlmida, vaid soovib mugavalt ajatada enda makseid pikema perioodi peale ja hoida enda kulutusi kontrolli all.

Kuidas toimib uus maksevõimalus?

1.    Vali Südamemaja pulmakorraldaja abiga teenused / tooted, mida soovid oma pulmapäeva teostamiseks.

2.    Pulmakorraldaja sisestab andmebaasi kliendi telefoninumbri, e-mail aadressi ja ostukorvi summa.

3.    Klient saab 5 sekundi jooksul SMS koos Modena lingiga.

4.    Klient tuvastab end läbi Smart-ID või Mobiil-ID PIN1 krediidikontrolliks.

5.    Kui taust on korras, klient allkirjastab tehingu läbi PIN2 ja ost ongi sooritatud.

6.    Klienditeenindaja näeb oma arvuti ekraanilt, et "leping allkirjastatud" ja ongi kõik.

Modena on ekstra rõhku pannud sellele, et protsess oleks lihtne, kiire ja mugav.

 

Võimalused mida Modena pakub:

  • 18-21a maksimum ostukrediit 300€
  • 22-75a maksimum ostukrediit 3000€

Üldine muster järelmaksude puhul see, et kliendilt nõutakse vähemalt 6 kuu ametliku sissetuleku tõendit ja lisatasud enamasti röövellikud.

 

Modena puhul Teie sissetulek ei mängi rolli, sest antud makselahenduse puhul tegemist siiski mugavusteenusega. Ehk siis kõik saavad, kellel on korralik maksekäitumine.

 

Mis vahe on tavapärasel järelmaksul ja Modena “maksa kuni 3 osas” makselahendusel?

Modena võimaldab maksta kuni kolmes osas teenuste/toodete eest ilma järelmaksulepingut tegemata ning seda kõike intressi ja teenustasudeta. Samuti ei pea klient täitma pikki andmevälju ning avaldama oma isiklikke finantsandmeid. Järelmaksu puhul on vaja täita 14 rida andmevälju (sissetulekud, olemasolevad kohustused, elukohad jne) ning loomulikult lisandub ka intress ning muud teenustasud.

Kui kaua võtab aega Modena teenusega maksmine?

Tuvastamisest kuni ostu sooritamiseni võtab keskmiselt 50 sekundit aega.

Kuidas jaotada summat mitmeks osaks?

Selle saab iga noorpaar ise ostu sooritades määrata, mitmes osas ja kui pika aja peale soovitakse enda makset ajatada. Maksimum arv osamakseid on 3 ning kuni maksimum aeg 90 päeva. Esimene makse alles hiljemalt 30 päeva pärast.

Kas on võimalik ka varem ette ära maksta, kui tekib selleks soov?

Jah, maksed saad teha vastavalt enda soovile, igas kuus 1 makse. Soovi korral võite ka koheselt kogu summa ühe korraga tasuda.

Mille järgi ja kuhu oma ostu eest tasuda tuleb?

Kogu vajalik informatsioon koos rekvisiitide ja maksegraafikuga saadetakse Teile E-mailile peale ostu sooritamist.

 Lisainfo: sydamemaja@gmail.com / +372 567 21 444

 


Loe lisaks

VIRTUAALPULMA KORRALDUS ENNEM PULMI JA PULMA AJAL – TÄIESTI TEOSTATAV !

Pulmakorraldus pole kiirtoit, mida tehakse kiirustades. Pulmakorraldus on teema, mida küpsetatakse pikemalt, et lõpptulemus saaks olema monumentaalsem, meeldejäävam.

2020 kevad tõi meie kõigi ellu uue dimensiooni –  selgus, et on meist palju kõrgemad jõud, mis halvavad pikalt etteplaneeritud  pulmakorralduse.

 

Südamemaja agentuuri meeskond on täna valmis pakkuma:

1.    Eestis ainukesena täiuslikku virtuaalpulma.

2.    Virtuaalset pulmakorraldust (Skype, FB Messengeri Live teel)

 

 Mida tähendab virtuaalpulm noorpaaridele ja külalistele ?

Tõsi, virtuaalpulm on täiesti uus lahendus ja esialgu ehk veidi võõrastav, aga sedalaadi pulma võib pidada ka siis, kui riigis on täiesti tavaline elu.

Virtuaalpulmas on noorpaarile enamjaolt kõik pulmasegmendid olemas ja täpselt nii nagu igas tavalises  pulmas.

Siinkohal soovitan meiega ühendust võtta, et täpne plaan paika panna, sest nagu tavalise pulmakorralduse aluseks on noorpaari enda soovid ja nägemused, on need põhimäärajad ka virtuaalpulma korralduses.

Nii et ka virtuaalpulm võib olla Teie UNISTUSTE PULM , kus on kõik võimalik:

·      Kaunis kleidis pruut ja peoülikonnas peigmees

·      Imeilus tseremoonia koos dekoratsioonide ja tseremooniameistriga

·      Noorpaari poolt valitud sõrmused tseremoonialaual

·      Tseremooniamuusika ( kas tehnilise teostusena või muusikakollektiivi poolt)

·      Pidulik peolaud

·      Pulmatort

·      Sündmust juhib pulmavanem

·      Piduliku peolaua juurde ka vastav muusika tehnilise teostusena

 

Kui pulmas on ainult noorpaar, noorpaari vanemad ja noorpaari lapsed, siis saab korraldada abielu ametliku osa :

1.notaris

2.Perekonnaseisuametis

3.Agentuuri poolt ametlik tseremooniameister peokohas või siis looduskaunis kohas.

 

Kui noorpaar soovib abielu sõlmida mõnes mõisas või siis muus toredas peokohas, saab ilusa tseremoonia korraldada looduses keskel ja pärast väikese seltskonnaga mõisa väiksemas saalis pidulikult kaetud laua taga maitsta piduroogasid muusikahelide saatel.

 

Kus on külalised ?

 

See ongi kogu peo osas põhiline erinevus- külalised viibivad kõik oma kodudes arvutite või mobiilide taga ja saavad niimoodi osa kogu peost.

Külalistele saadetakse virtuaalne peokutse, kus märgitakse ära, et pulm on virtuaalne  ja  märgitakse ära peo kuupäev ja kellaaeg ning vastav link, mille kaudu saab iga külaline peost osa, kui siseneb lingiga peo keskkonda oma arvutis või siis mobiilis.

Pulmavanemal on siin tavapulmast erinev roll- ta peab kõike seda, mis juhtub noorpaariga oskama osavalt viia ka külalisteni, kes vaatavad kõike distantsilt. Külalised aga ei pea end üldse igavalt tundma, sest pulmavanem saab ka külalised kaasata peomelusse küll kõnede pidamiseks  või mõnes mängus osalemiseks.

 

Missugustel juhtumitel on virtuaalpulm veel vajalik ?

 

Virtuaalpulm ei ole oma olemuselt üldse halb lahendus. Virtuaalkeskkonna vajalikkus ka selliste toredate sündmuste puhul on tõusnud esile viimasel kevadel, aga siinkohal toome ära veel mõned toredad võimalused, kus saab sellist teenust kasutada :

 

1.     Nii mõnedki noorpaarid soovivad abielu sõlmida toredal troopilisel saarel, sest  Eesti ilm on teadagi tujukas. Mõistagi ,et see on olukord, kus sageli pole võimalik väikese eelarve tõttu suurt külaliste hulka kutsuda, aga siis saavad virtuaalpulma lingiga osaleda külalised ükskõik, kust maailma nurgast.

2.     Kallid vanavanemad ei saa sageli halva tervise tõttu osaleda peol, aga kui keegi sugulastest seadistab vanaemale/vanaisale vastava lingi arvutisse ära, siis vanaema ei pea ootama peopilte 1 kuu pärast vaid saab kohe tseremoonial ja peol kohal olla.

3.     Külalised, kes elavad Eestist eemal ja ei saa peost osa võtta ükskõik, mis põhjusel, siis saavad nad virtuaalpulmas ikka osaleda ja ilusa emotsiooni osaliseks saada, elades ükskõik, kus maailmanurgas. Vajalik on vaid hea internetiühendus.

 

 

Meie meeskond pakub virtuaalse pulma osas erinevaid pakette :

 

Oleme tegutsenud pulma maastikul 18.a. ja meil on ülihea ülevaade kõigist tegijatest ,erinevate teenuste osutajatest .Saame Teile kokku panna kogu pulmakorralduse koos tehniliste lahendustega vastavalt Teie soovidele.

 

I pakett

  Tehniline lahend koos tehnikaga .Noorpaar saab kaasa ettevalmistatud kujul tehnilised lahendid ja paneb tseremoonia-ja pulmapeopaigas kõik lahendid ise paika vastavalt näpunäidetele.

Sisaldab 1h virtuaalset pulmakorraldusteenust.                                       750.-

 

II pakett

Sisaldab   pulmavanema teenust koos tehniliste lahenditega.

3 h virtuaalset pulmakorraldusteenust.                                                    1500.-

 

Teised teenused:

Dekoratsioonitööd, muusikalised lahendused, peokohas catering, tseremooniameister, pulmatort,ilutulestik lisanduvad juurde vastavalt soovidele.

 

 

  Pulmadele eelnev korralduslik pool virtuaalsel teel                

 Virtuaalne pulmakorraldus on pulmade korraldusviis, kus pulmakorraldaja annab noorpaarile nõuandeid vastavalt noorpaari soovidele just nende pulma osas. Nõuandeid jagab pulmakorraldaja kas Skype või FB Messenger live teel.

Täna suudame nõu anda alates abieluavalduste sisseviimise infost kuni viimase peodetailini välja.

 Positiivsed nüansid, kui noorpaar ja pulmakorraldaja suhtlevad virtuaalselt ennem pulmi

1. Tasuv

Kui teil on piiratud eelarve ja Te olete igapäeva eluga ülekoormatud siis võiksite julgelt kasutada  pulmavaldkonna eksperdi nõuandeid ja abi..

2. Vähendab stressi

Pulmade kavandamine on täiskohaga töö ja kui teil on tihedad tööpäevad, siis andke julgelt oma pulmakorraldus pädevatesse kätesse. Abi võite julgelt küsida ka siis, kui olete oma korraldustöödega jõudnud ummikseisu ja tunnete, et vajate professionaalset abi.  Kuna pulmade planeerimine on teadupärast stressi tekitav, siis sobib virtuaalne planeerimine teile ideaalselt.  .

3. Planeerimisekspertide professionaalsed juhised

Kui te pole kunagi varem sellises mahus üritust kavandanud (ja enamik meist pole seda teinud), kuidas te peaksite võluväel teadma, kuidas seda teha? Paljud pruudid tunnevad end olevat segaduses ja ärevuses, kuna nad ei tea, kui palju kulutusi sisaldab pulmakorraldus, kust   leida häid erinevate teenuste pakkujaid, kuidas ruumi kujundada, missugused peavad olema kutsed,kutse tekstid,tänukaardid,pulma stiil,pulma värv jne.. Kuid virtuaalse pulmakorraldaja näol on teil abiks professionaal, kes suudab teha enamiku tüütutest ja aeganõudvatest ülesannetest, ning ta on ühtlasi hea kontakt, kuhu pöörduda kõigi oma pulmadega seotud küsimuste jaoks.

4. Mugav

Virtuaalne pulmakorraldus sobib eriti hästi hõivatud paaride jaoks, kellel pole aega näost näkku kohtumistele sõita, kuid vajavad siiski abi oma pulmade kavandamisel. See teenus on mugav ka seetõttu, et lisaks erinevatele läbirääkimistele ja kinnituste võtmisele lisaks tegeletakse teie eest ka erinevate teenuste pakkujate ja nendelt hinnapakkumiste võtmisega.

5. Teie jaoks kohandatud

 . Virtuaalne pulmakorraldaja on tegelikult spetsialist, kes juhendab teid igal sammul teie pulmaplaneerimise teekonnal.

 

·      0,5 h virtuaalset nõuannet maksab 25.-

·      1h virtuaalset nõuannet maksab    50.-

·      Pikemaajalise nõuandesoovi hinnas lepitakse eraldi kokku.

 

Lisainfo:  Sydamemaja@gmail.com

 

 


Loe lisaks

SÜDAMEGA TUNNETATUD SÜNDMUS-KIHLUMINE

Ehk ausate kavatsuste deklaratsioon.

                                                                                        All you need ise love

                                                              (eesti k - kõik, mida vajad, on armastus)

Loe lisaks

Pulm kui kaunis sümfoonia

   Pulmakorraldus on nagu tipporkestri poolt

                                                                                       esitatud kaunis sümfoonia,

                                                                                       kus iga noot on täpselt omal kohal !

Loe lisaks